Niederlassungen in Deutschland – Almanya Temsilcilikleri

Stadt

Vorname

Name

Telefon

Email


Ahlen

Osman

Sandıkçı

0176 93348703

osman.sandikci@uetd.org


Aachen

 

 

 

 

Bergisch Gladbach

Ali

Yıldız

yildiz@lilatherm.de


Berlin

Sinan

Kaplan

0172 6820843

sinan.kaplan@uetd.org


Bielefeld

Ahmet

Çitak

0171 4737214

ahmet.citak@uetd.org

Bonn

Mehmet

Durmus

0163 2463383


Bottrop


Bremen

Burak

Çaylı

0162 681 17 72

 burak.cayli@web.de

Dinslaken

Köksal

Kadioglu

0178 2946265

goksalkadi@hotmail.de


Dortmund

Mustafa

Burç

0173 4758057

mustafa.burc@uetd.org


Duisburg

Bekir

Sipahi

0173 7592009

bekir.sipahi@uetd.org

Düsseldorf

Yıldırım

Sevinç

0170 4878531

yildirim.sevinc@uetd.org


Essen

Hasan

Balçok

0178 3566138

hasan.balcok@uetd.org

Engelskirchen

Sebahattin 

Özmen

0170 1167847

sebahattin.oezmen@gmail.com


Frankfurt Main

Mehmet

Kocagöl

0172 8636012

mehmet.kocagoel@uetd.org


Gelsenkirchen

Erol

Yukarıbaş

0178 6989307

erol.yukaribas@uetd.org


Gladbeck

Necati

Duman

0172 4836787

necati.duman@uetd.org


Hagen

Ahmet

Con

0171 3201995 

ahmet.con@uetd.org


Hamburg

Muhterem

Güngör

0179 5277129

muhterem.guengoer@uetd.org


Hamm

Sinan

Karaağaç

0177 8913992

sinan.karaagac@uetd.org


Hannover

Suat

Kaya

0177 7639790

suat.kaya@uetd.org


Herne

Önder

Güneş

0178 8229556

@uetd.org

Hessen

Mustafa 

Kasalak

0172 7630460

 

Iserlohn

Vedat

Özçelik

0171 2619491

vedat.ozcelik@uetd.org

Kamen

Aziz

Özkır

0178 4013847

a.oezkir@gmx.de


Karlsruhe

Levent

Polat

0176 72152524

leventpolat@uetd-karlsuhe.de


Kassel

Seyfettin

Eryörük

0173 2938297

seyfettin.eryoeruek@uetd.org


Köln

Mehmet

Güneş

0160 8012345

mehmet.guenes@uetd.org


Köln Mülheim (RR)

Mahmut

Uzteymur

0173 2904080

info@d-autos.de


Köln Weidengasse (LR)

Osman

Güneş

0162 4464465


Köln Bergheim – Kerpen

Hüseyin

Garacoglu

0177 7282151


Köln Gummersbach

Ahmet

Turgut

0178 9683675


Leverkusen

Mehmet Emin

Ünlü

0157 76657072


Mainz

Musa

Şenel

0171 3163722

musa.senel@uetd.org


Mannheim

Osman

Gökalp

0176 22153092

osman.goekalp@uetd-mannheim.org

Marl

Hanefi

Keser

0173 7376868

hanefi_keser@web.de

Mönchen Gladbach

Reyhan

Aytan

0176 62107494

reyhan.aytan@arcor.de


(Bayern)München

 Mehmet

 Akkoc

 0176 31635089

mehakkoc@hotmail.de


Münster

Sahra

Şahin

0176 19922214

sahra.sahin@uetd.org

Rheinland-Pfalz

Musa

Şenel

0171 3163722

musa.senel@uetd.org

Remscheid

Celal

Karul

0157 74038471

celal-ka@hotmail.de



Recklinghausen

Adem

Kurt

0170 1858644

 adem.kurt@t-online.de


Ruhr

Yaşar

Çördük

0152 31844609

y.corduk60@gmail.com

Solingen

Ahmet

Aksoy

0163 2371115

aksoy61@web.de

Stuttgart

Cahit

Öner

0173 4644086

cahit.oner@uetd.org

Stolberg-Eschweiler-Alsdorf

Tacettin

Demirtas

0176 10064246

tacettin.demirtas@hotmail.de

Siegen

Eren

Okçu

0151 25392966

uetd-siegen@hotmail.de

Siegburg

Fahrettin

Kilicarslan

0151 12523131

f.kilicaslan@live.de

Werne

Mehmet

Dogan

0176 64974176

mehmet_dogan38@hotmail.de

Wesel

Cihan

Sarıca

0178 8607035

cihan.sarica@web.de

Niederlassungen in Europa-Avrupa Bölge ve Sehir Temsilcilikleri

Stadt

Vorname

Name

Telefon

Email


Amsterdam

Mehmet Salih

KAYA

0031 629168292

m_s_kaya@hotmail.com


Brüksel

Basir

Hamarat

 0032 485969399

hamaratbasir@hotmail.com

Helsinki

Dr. And

Demir

0035 8503119100

drand.demir@uetd.org


Londra

Muttalip

Ünlüer

0044 7785983641

talip_unluer@hotmail.com


Luxemburg

Ahmet

Aras

0033 630462500

ahmet.aras@uetd.org


Metz

Ziya

Bayındır

0033 688208876

ziya.bayindir@uetd.org


Lyon

Ünal

ÖZAYDIN

0033 642086119

unal_ozaydin@hotmail.com


Paris

Yalçın

Şimşek

0033 662527664

yalcin.simsek@uetd.org


Stockholm

Özer

Eken

0046 735226923

 yunusemreeken@hotmail.com


Strasburg

Irfan

Duman

0033 686158227

irfan.duman@uetd.org


Wien

Abdurrahman

Karayazılı

0043 6606001903

karayazili_a@hotmail.com


Zürich

Murat

Sahin

0041 788641796

murat.sahin@uetd.ch

Macaristan

Mehmet

İnceoğlu

0036 307553642

mehmetinceoglu@hotmail.com