Niederlassungen in Deutschland – Almanya Temsilcilikleri

Stadt

Vorname

Name

Telefon

Email


Ahlen

Osman

Sandıkçı

017693348703

osman.sandikci@uetd.org


Aachen

 

 

 

 

Bergisch Gladbach

Ali

Yıldız

yildiz@lilatherm.de


Berlin

Sinan

Kaplan

01726820843

sinan.kaplan@uetd.org


Bielefeld

Ahmet

Çitak

01714737214

ahmet.citak@uetd.org

Bonn

Mehmet

Durmus

01632463383


Bottrop


Bremen

Burak

Çaylı

0162 681 17 72

 burak.cayli@web.de

Dinslaken

Köksal

Kadioglu

01782946265

goksalkadi@hotmail.de


Dortmund

Mustafa

Burç

01734758057

mustafa.burc@uetd.org


Duisburg

Bekir

Sipahi

01737592009

bekir.sipahi@uetd.org

Düsseldorf

Hamit

Aytan

0176 62027568

mail@hamit-aytan.com


Essen

Hasan

Balçok

01783566138

hasan.balcok@uetd.org

Engelskirchen

Sebahattin 

Özmen

+491701167847

sebahattin.oezmen@gmail.com


Frankfurt Main

Mehmet

Kocagöl

01728636012

mehmet.kocagoel@uetd.org


Gelsenkirchen

Erol

Yukarıbaş

01786989307

erol.yukaribas@uetd.org


Gladbeck

Necati

Duman

01724836787

necati.duman@uetd.org


Hagen

Ahmet

Con

ahmet.con@uetd.org


Hamburg

Muhterem

Güngör

0179 5277129

muhterem.guengoer@uetd.org


Hamm

Sinan

Karaağaç

01778913992

sinan.karaagac@uetd.org


Hannover

Suat

Kaya

01777639790

suat.kaya@uetd.org


Herne

Önder 

Güneş

0178 8229556

@uetd.org

Hessen

 

 

 

 

Iserlohn

Vedat

Özçelik

0171 – 261 94 91

vedat.ozcelik@uetd.org

Kamen

Aziz

Özkır

01784013847

a.oezkir@gmx.de


Karlsruhe

Ercan

Soyyiğit

01732638764

ercan.soyyigit@uetd.org


Kassel

Seyfettin

Eryörük

01732938297

seyfettin.eryoeruek@uetd.org


Köln

Mehmet

Güneş

01608012345

mehmet.guenes@uetd.org


Köln Mülheim (RR)

Mahmut

Uzteymur

01732904080

info@d-autos.de


Köln Weidengasse (LR)

Osman

Güneş

01624464465


Köln Bergheim – Kerpen

Hüseyin

Garacoglu

01777282151


Köln Gummersbach

Ahmet

Turgut

01789683675


Leverkusen

Mehmet Emin

Ünlü

15776657072


Mainz

Musa

Şenel

01713163722

musa.senel@uetd.org


Mannheim

Osman

Gökalp

017622153092

osman.goekalp@uetd-mannheim.org

Marl

Hanefi

Keser

0173/7376868

hanefi_keser@web.de

Mönchen Gladbach

Reyhan

Aytan

017662107494

reyhan.aytan@arcor.de


(Bayern)

München

 

 

 

 


Münster

Sahra

Şahin

017619922214

sahra.sahin@uetd.org

Rheinland-Pfalz

Musa

Şenel

01713163722

musa.senel@uetd.org

Remscheid

Celal

Karul

015774038471

celal-ka@hotmail.de



Recklinghausen

Ensar

Kurt

01517003072


Ruhr

Yaşar

Çördük

0152 31844609

y.corduk60@gmail.com

Solingen

Ahmet

Aksoy

01632371115

aksoy61@web.de

Stuttgart

Cahit

Öner

0173 4644086

cahit.oner@uetd.org

Stolberg-Eschweiler-Alsdorf

Tacettin

Demirtas

017610064246

tacettin.demirtas@hotmail.de

Siegen

Eren

Okçu

0151 253 92 966

uetd-siegen@hotmail.de

Troisdorf-Siegburg-Hennef

Ahmet

Kutlu

015112523131

ahmet.kutlu@reifenhouse_et.com

Werne

Mehmet

Dogan

017664974176

mehmet_dogan38@hotmail.de

Wesel

Cihan

Sarıca

01788607035

cihan.sarica@web.de

Niederlassungen in Europa-Avrupa Bölge ve Sehir Temsilcilikleri

Stadt

Vorname

Name

Telefon

Email


Amsterdam

Mehmet Salih

KAYA

0031 629 16 82 92

 m_s_kaya@hotmail.com

Brüksel

Basir

Hamarat

 0032485969399  hamaratbasir@gmail.com

Helsinki

Dr. And

Demir

00358503119100

drand.demir@uetd.org


Londra

Muttalip

Ünlüer

0044 778 598 364 1

talip_unluer@hotmail.com


Luxemburg

Ahmet

Aras

0033630462500

ahmet.aras@uetd.org


Lorraine

Ziya

Bayındır

0033688208876

ziya.bayindir@uetd.org


Rhone Alpes

Ünal

ÖZAYDIN

0033642086119

unal_ozaydin@hotmail.com


Paris

Yalçın

Şimşek

0033662527664

yalcin.simsek@uetd.org


Stockholm

Özer

Eken

004673 522 69 23

 yunusemreeken@hotmail.com


Strasburg

Faruk

Durusu

00352691778378

faruk.durusu@uetd.org


Wien

Abdurrahman

Karayazılı

00436606001903

karayazili_a@hotmail.com


Zürich

Emre Hasan

Yılmaz

0041791931453

emrehasan.yilmaz@uetd.org

Macaristan

Mehmet

İnceoğlu

0036 30 755 36 42

mehmetinceoglu@hotmail.com