Niederlassungen in Deutschland – Almanya Temsilcilikleri

Stadt

Vorname

Name

Telefon

Email


Ahlen

Osman

Sandıkçı

XXXXX

osman.sandikci@uetd.org


Aachen

 

 

 

 

Bergisch Gladbach

Ali

Yıldız

ali.yildiz@uetd.org


Berlin

Sinan

Kaplan

XXXXX

sinan.kaplan@uetd.org


Bielefeld

Şenol

Sayılı

XXXXX

senol.sayili@@uetd.org

Bonn

Mehmet

Durmus

XXXXX

mehmet.durmus@uetd.org

Bottrop


Bremen

Burak

Çaylı

XXXXX

burak.cayli@uetd.org

Dinslaken

Köksal

Kadioglu

XXXXX

goksal.kadi@uetd.org


Dortmund

XXXXXX

XXXX

XXXXX

XXXXXX@XXXX


Duisburg

Bekir

Sipahi

XXXXX

bekir.sipahi@uetd.org

Düsseldorf

Yıldırım

Sevinç

XXXXX

yildirim.sevinc@uetd.org


Essen

Dursun

Baş

XXXXX

dursun.bas@uetd.org

Engelskirchen

Sebahattin 

Özmen

XXXXX

sebahattin.oezmen@uetd.org


Frankfurt Main

Sedat

Kiymet

XXXXX

sedat.kiymet@uetd.org


Gelsenkirchen

Erol

Yukarıbaş

XXXXX

erol.yukaribas@uetd.org


Gladbeck

Necati

Duman

XXXXX

necati.duman@uetd.org


Hagen

Ahmet

Con

XXXXX 

ahmet.con@uetd.org


Hamburg

Muhterem

Güngör

XXXXX

muhterem.guengoer@uetd.org


Hamm

Sinan

Karaağaç

XXXXX

sinan.karaagac@uetd.org


Hannover

Suat

Kaya

XXXXX

suat.kaya@uetd.org


Herne

Önder

Güneş

XXXXX

onder.gunes@uetd.org

Hessen

Mustafa 

Kasalak

XXXXX

mustafa.kasalak@uetd.org

Iserlohn

Vedat

Özçelik

XXXXX

vedat.ozcelik@uetd.org

Kamen

Aziz

Özkır

XXXXX

aziz.ozkir@uetd.org


Karlsruhe

XXXX

XXXXX

XXXXX

XXXXXX@XXXXXX


Kassel

Seyfettin

Eryörük

XXXXX

seyfettin.eryoeruek@uetd.org


Köln

Mehmet

Güneş

XXXXX

mehmet.guenes@uetd.org


Köln Mülheim (RR)

XXXX

XXXXX

XXXXX

XXXXX


Köln Weidengasse (LR)

Sadik

Cakilci

XXXXX

sadik.cakilci@uetd.org


Köln Bergheim – Kerpen

Hüseyin

Garacoglu

XXXXX

huseyin.garacoglu@uetd.org


Köln Gummersbach

Ahmet

Turgut

XXXXX

ahmet.turgut@uetd.org


Leverkusen

Ferhan

Ergül

XXXXX

ferhan.ergul@uetd.org


Ludwigshafen am Rhein

Hakan

Bilik

XXXXX

info@uetd-lu.org


Mainz

Dr. Muammer

Sahin

XXXXX

muammer.sahin@uetd.org


Mannheim

Osman

Gökalp

XXXXX

osman.goekalp@uetd-mannheim.org

Marl

Hanefi

Keser

XXXXX

hanefi.keser@uetd.org

Mönchen Gladbach

 Orhan

 Salgin

 XXXXX

orhan.salgin@uetd.org


(Bayern)München

 Mehmet

 Akkoc

XXXXX

mehmet.akkoc@uetd.org


Münster

Sahra

Şahin

XXXXX

sahra.sahin@uetd.org

Rheinland-Pfalz

Musa

Şenel

XXXXX

musa.senel@uetd.org

Remscheid

Kemal

Karul

XXXXX

kemal.karul@uetd.org



Recklinghausen

Adem

Kurt

XXXXX

adem.kurt@uetd.org


Ruhr

Yaşar

Çördük

XXXXX

yasar.corduk@uetd.org

Solingen

Ahmet

Aksoy

XXXXX

ahmet.aksoy@uetd.org

Stuttgart

Cahit

Öner

XXXXX

cahit.oner@uetd.org

Stolberg-Eschweiler-Alsdorf

Tacettin

Demirtas

XXXXX

tacettin.demirtas@uetd.org

Siegen

Eren

Okçu

XXXXX

eren.okcu@uetd.org

Siegburg

Fahrettin

Kilicarslan

XXXXX

fahrettin.kilicarslan@uetd.org

Werne

Mehmet

Dogan

XXXXX

mehmet.dogan@uetd.org

Wesel

Cihan

Sarıca

XXXXX

cihan.sarica@uetd.org

Niederlassungen in Europa-Avrupa Bölge ve Sehir Temsilcilikleri

Stadt

Vorname

Name

Telefon

Email


Amsterdam

XXXXXX

XXXX

XXXXX

XXXX@XXXX


Brüksel

Basir

Hamarat

XXXXX

basir.hamarat@uetd.org

Helsinki

Dr. And

Demir

XXXXX

drand.demir@uetd.org


Londra

Muttalip

Ünlüer

XXXXX

talip.unluer@uetd.org


Luxemburg

Ahmet

Aras

XXXXX

ahmet.aras@uetd.org


Metz

Ziya

Bayındır

XXXXX

ziya.bayindir@uetd.org


Lyon

Ünal

ÖZAYDIN

XXXXX

unal.ozaydin@uetd.org


Paris

Yalçın

Şimşek

XXXXX

yalcin.simsek@uetd.org


Stockholm

Özer

Eken

XXXXX

ozer.eken@uetd.org


Strasburg

Irfan

Duman

XXXXX

irfan.duman@uetd.org


Wien

XXXXX

XXXXX

XXXXX

XXXXX@XXXX


Zürich

Murat

Sahin

XXXXX

murat.sahin@uetd.ch

Macaristan

Mehmet

İnceoğlu

XXXXX

mehmet.inceoglu@uetd.org